Drzwi wewnętrzne przesuwne to skuteczny sposób na maksymalne wykorzystanie swojego M. Dzięki nim możemy podzielić wnętrza w zależności od potrzeb. Są zarówno bardzo wygodne, jak i atrakcyjne wizualnie. Drzwi wewnętrzne przesuwne. Warto się o nich dowiedzieć, aby wybrać najlepsze i najbardziej efektywne dla naszego wnętrza.

Drzwi wewnętrzne przesuwne chowane w ścianę

Wewnętrzne drzwi przesuwne mogą być chowane w ścianach

Wewnętrzne drzwi przesuwne chowane w ścianach to rozwiązanie, w którym drzwi po otwarciu znikają w ścianie lub wsuwają się do specjalnej kasety konstrukcyjnej, która jest do nich przymocowana. Ten system przesuwny wymaga postawienia ściany z płyt gipsowo-kartonowych, a następnie zamontowania kasety. Atrakcyjnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, które otwierają się w ścianie i chowają się w niej. Drzwi przesuwne, które po otwarciu chowają się w ścianę są również estetyczne.

Montaż systemu przesuwnego chowanego w ścianę najlepiej wykonać, gdy mamy klucze od dewelopera lub kupujemy mieszkanie, które zamierzamy wyremontować. Ściany mogą być uciążliwe i mogą być kosztowne. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy montować systemu przesuwnego, jeśli nie spełnia on naszych standardów.

Drzwi wewnętrzne przesuwne - system przesuwny montowany w ścianie

System przesuwny montowany na ścianie

Systemy przesuwne naścienne to druga opcja montażu drzwi przesuwnych. System przesuwny naścienny ma tę zaletę, że jest szybki i łatwy w montażu. Jest to możliwe bez remontu w Twoim M. Do ściany mocujemy wytrzymałą szynę, po której wózki mogą przesuwać skrzydło. Konstrukcja jest osłonięta karniszem maskującym w tym samym kolorze co jej drzwi.

System ten różni się od drzwi przesuwnych, które chowają się w ścianie. Wymaga on zewnętrznej ściany, która umożliwi przesuwanie drzwi wzdłuż szyny. Na szynie nie będziemy mogli ustawić mebli, gdyż będzie to wymagało rozebrania naszych drzwi. Dzięki temu rozwiązaniu drzwi zajmują również mniej miejsca niż tradycyjne skrzydła otwarte.

System przesuwny - estetyka i oszczędność miejsca, funkcjonalność

Dzięki drzwiom przesuwnym możesz dopasować je do wnętrza swojego mieszkania. Invado oferuje wiele modeli drzwi, które można zamówić z systemami przesuwnymi. Dzięki temu zarówno tradycjonaliści, jak i moderniści mogą znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego domu.