Usługi wykończeniowe pod klucz to wygodna opcja na kompleksową obsługę podczas remontu mieszkania lub domu. Wybierając nasze biuro projektowe, możemy zapewnić kompletny pakiet usług, który dosłownie przyniesie Ci 100 procent komfortu. Dlaczego? Wykończenia pod klucz są świetną opcją, ponieważ oferują tak wiele: przygotowanie projektu , wykonanie i nadzór. Czym jest usługa "pod klucz"? Dla kogo jest przeznaczona? Więcej na ten temat dowiesz się czytając dalszą część artykułu.

Wykończenia pod klucz: dla kogo przeznaczony jest ten pakiet?

Usługi wykończenia pod klucz przeznaczone są dla inwestorów, którzy z różnych względów nie mogą lub nie chcą nadzorować prac na własnej inwestycji. Często wynika to z braku czasu i/lub umiejętności. Jest to również wygodne rozwiązanie dla tych, którzy posiadają mieszkanie, dom lub inny budynek, który wymaga remontu w innej lokalizacji niż ich miejsce zamieszkania. Usługa ta jest również idealna dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniach lub uczestniczyć w budowie. W praktyce usługa ta jest wybierana i polecana zawsze wtedy, gdy inwestor nie jest w stanie rozwiązać problemów technicznych lub formalnych, które mogłyby zakłócić postęp remontu.

Warto zdawać sobie sprawę z następujących zalet

Inwestorzy, którzy wybiorą naszą firmę do wykończenia pod klucz, mogą cieszyć się wieloma korzyściami. Należą do nich

- pewność terminowej realizacji. Dotrzymujemy terminów zawartych w umowach, pilnując inwestycji i dbając o to, by projekt był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Stosujemy się do wytycznych inwestora i korzystamy z najlepszych rozwiązań. Dzięki temu projekt składa się z wysokiej jakości komponentów, a wykonanie jest profesjonalne.
Rozwiązania są sprawdzone i trwałe
Inwestor zyskuje czas
- Inwestor może liczyć na korzystne ceny i rabaty

Wykończenie pod klucz. Jakie usługi wchodzą w zakres projektu?

Zakres usług jest bardzo szeroki. Inwestycję obsługujemy w sposób zrozumiały, pozostawiając całość prac nam. Inwestorzy nie muszą się o nic martwić, ponieważ my zajmujemy się wszystkim, od zamówienia materiałów, przez wykończenie, aż po zastępstwo inwestora.

Projekt

Dobry projekt wnętrza jest niezbędny do komfortowego i codziennego funkcjonowania domu, mieszkania, biura czy budynku użyteczności publicznej. Ważne jest, aby znaleźć doświadczoną i rzetelną firmę, która zaprojektuje wnętrze od podstaw. Pomoże to inwestorowi w realizacji jego planów. Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe i opłacalne!

Zadbaj o swoje materiały

Dostęp do materiałów jest kluczowym czynnikiem zapewniającym sprawną renowację. Nasza usługa wykończenia pod klucz to świetny wybór. Zadbamy również o ten element. To nie tylko wygodne, ale i niezwykle przydatne, ponieważ możesz liczyć na dobór i koordynację wszystkich elementów we wnętrzu, w tym mebli, dodatków, oświetlenia, podłóg, drzwi, tkanin - wszystkich elementów, które sprawiają, że wygląda ono spójnie i jest wysoce funkcjonalne. Nie tylko je dobierzemy, ale też zadbamy o ich sprawną dostawę.

Wykończenia

Wybierając wykończenia pod klucz, ważne jest, aby zachować ostrożność podczas poszukiwania profesjonalistów i podwykonawców. Inwestorzy nie muszą martwić się o znalezienie firm, które wykonają pracę za nich. My, jako firma zakontraktowana do oferowania usług wykończeniowych pod klucz, zajmiemy się tym. To skuteczne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku konieczności sporządzenia harmonogramu prac budowlanych, poszukiwania podwykonawców czy koordynacji prac i wydarzeń remontowych z zamówieniami, pomiarami, instalacjami itp. Eliminuje to przestoje i pozwala na efektywne zarządzanie czasem.

Zastępstwo inwestorskie

Kolejnym ważnym aspektem naszych realizacji "pod klucz" jest to, że zapewniamy pełne zastępstwo inwestorskie. Inwestor jest zwolniony z konieczności nadzorowania budowy, sporządzania zamówień i podpisywania umów czy protokołów odbioru. Zrobimy to w jego imieniu, a następnie przedstawimy pełny raport z podjętych działań, zawierający stosowne oświadczenia i zdjęcia.

Czym jest zastępstwo inwestorskie?

Nie ma standaryzacji ani schematu, który jest narzucony na zastępstwo inwestora. Różne firmy mogą oferować różne usługi pod tą samą nazwą. Ogólnie rzecz biorąc, tego typu usługa polega na reprezentowaniu inwestora podczas procesu inwestycyjnego. Na jego rzecz przygotowywane są harmonogramy z wyszczególnieniem prac wykonywanych przez podwykonawców. Wszystkie działania podejmowane w ramach zastępstwa inwestorskiego mają na celu optymalizację pracy i zapewnienie maksymalnej płynności. W ramach zastępstwa inwestorskiego przygotowywany jest harmonogram dla podwykonawców, nadzorowani są wykonawcy, a także wszelkie podmioty. Wszystkie te działania mają na celu usprawnienie działań na budowie i zapewnienie jej płynności. Dodatkowo, w ramach zastępstwa inwestorskiego, zgłaszane są wszelkie usterki, niedociągnięcia i problemy. Inwestorzy są informowani o wszystkich kwestiach związanych z inwestycją, a ich obowiązki przejmuje również inwestor. obecność na montażach i pomiarach; rozliczanie podwykonawców, ekip remontowych i umów; dopełnianie formalności i umów takich jak odbiory końcowe i częściowe oraz protokoły. Poza zadaniami przekazanymi w ramach zastępstwa projektowego, firma przyjmująca to zadanie będzie również monitorować zgodność projektu z realizacją. Wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące projektu, przygotuje budowę poprzez dostarczenie materiałów i sprzętu, sporządzi zamówienia i będzie je kontrolować itp. To ważne działania, które pomagają uporządkować i usystematyzować cały proces inwestycyjny.